Maškare 2018.

Pogledajte maškare u GTB-u u našoj foto-galeriji.

objavio: Karmen Pužar   datum: 13. 2. 2018.

Naše učenice osvojile 2. mjesto u skijanju

Na Prvenstvu Grada Zagreba za djevojke srednjih škola, koje je održano 1. ožujka 2017. godine na Sljemenu, naše učenice osvojile su 2. mjesto!

Naši učenici osvojili 3. mjesto u odbojci

Na Prvenstvu Grada Zagreba za učenike srednjih škola, koje je održano 25. veljače u I. gimnaziji, naši učenici osvojili su 3. mjesto u odbojci, i to u ženskoj i muškoj konkurenciji.

Čestitamo !

Naši učenici dobitnici stipendije grada Zagreba

Stipendija Grada Zagreba dodjeljuje se na temelju Natječaja koji početkom svake školske, odnosno akademske godine raspisuje gradonačelnik Grada Zagreba.

Na mrežnim stranicama  Grada Zagreba objavljeni su rezultati Natječaja u šk. god. 2016./2017.

U kategoriji učenika stipendiju je dobio 31 školarac, a među njima su i naši učenici: : Magdalena Rogošić, 3.b, Lovro Pendić, 3.b, Mislav Pećnik, 3.b i Mihael Petrinjak 3.c.

Čestitamo!

TITUŠ IMA FACEBOOK STRANICU!
Pogledajte božićnu predstavu 2016. u GTB!
Naši učenici pobijedili na Kanižajadi 2016.

Radovi naših učenika, Vjekoslava Belanića, 2.a i Franka Lončara, 2.b, nagrađeni su na literarnom natječaju Kanižajada 2016. u kategoriji učenika srednjih škola.

Kanižajada 2016. je literarni natječaj u organizaciji Hrvatske udruge školskih knjižničara. Natječaj nosi ime poznatoga hrvatskog pjesnika i književnika Paje Kanižaja i tijekom listopada i studenoga 2016. bio je otvoren za učenike osnovnih i srednjih škola Republike Hrvatske. Na natječaj je pristiglo preko 250 literarnih radova iz Lijepe Naše, od Korčule pa sve do Osijeka.

Budući da naši nagrađeni učenici nisu bili u mogućnosti otputovati na svečanu dodjelu nagrada u Đelekovac, rodno mjesto Paje Kanižaja, nagrada im je uručena u našoj školskoj knjižnici krajem prosinca 2016.

Nagrada je rad  akademske slikarice i skulptorice Marije Vuletić i ima oblik znakovite leptir mašne koja je bila zaštitni znak Paje Kanižaja.

Vanja Jurilj, predsjednica Hrvatske udruge školskih knjižničara i Siniša Cmrk, član Organizacijskoga odbora Kanižajade, predali su Vjekoslavu i Franku zasluženu nagradu.

NASLOVNICA

18. 11.

DAN SJEĆANJA NA ŽRTVU VUKOVARA

Maškare 2018.

Pogledajte maškare u GTB-u u našoj foto-galeriji.

objavio: Karmen Pužar   datum: 13. 2. 2018.

« Veljača 2018 »