> Upisi 2013
Upisi 2013

Važna obavijest

Autor: Vesna Pribeg, 28. 6. 2013.

Ispis i dostava potpisanih prijavnica

26. lipnja u 20:00 sati zaključale su se liste prioriteta kandidata i od toga  trenutka više nije moguće prijavljivati obrazovne programe.

Svi kandidati dužni su do 3. srpnja 2013. u 12:00 sati dostaviti potpisane prijavnice s popisom odabranih obrazovnih programa. Prijavnice potpisuju kandidat i njegov roditelj/skrbnik. Napominjemo da prijavnice do toga trenutka (3.srpnja u 12:00 sati) moraju biti već zaprimljene - nikako ih nemojte poštom slati samo koji dan ranije. Kandidati za koje u sustavu ne bude označeno da su dostavili potpisanu prijavnicu neće se moći pojaviti na ljestvicama poretka niti upisati u srednju školu u ljetnome roku.

Učenici 8. razreda škola u RH svoje će prijavnice dobiti od razrednika u svojoj školi te ih potpisane na vrijeme moraju vratiti razredniku.

Učenici škola u RH koji nisu 8. razred od trenutka zaključavanje liste prioriteta moći će ispisati prijavnice sa svoga sučelja na kartici Moj odabir. Dužni su ih potpisane na vrijeme dostaviti u svoju školu.

Kandidati koje su registrirali uredi državne uprave od trenutka zaključavanja liste prioriteta moći će ispisati prijavnice sa svoga sučelja na kartici Moj odabir. Dužni ih potpisane na vrijeme dostaviti uredu državne uprave koji ih je registrirao.

Potpisivanjem prijavnice svi kandidati potvrđuju svoju stvarnu namjeru upisa u bilo koji obrazovni program naveden u prijavnici. Aplikacija će kandidata automatski rasporediti na obrazovni program koji mu je najviše na listi prioriteta, a na kojemu prema broju bodova ulazi u upisnu kvotu. Također, ova prijava ne garantira upis u odabrane obrazovne programe ako upisna kvota u trenutku objave konačnih ljestvica poretka 5. srpnja bude popunjena kandidatima s više bodova.

VAŽNA NAPOMENA: svi će kandidati originalnu dokumentaciju temeljem koje su prilikom prijave ostvarili određena prava (zdravstvene teškoće, obrtnice i sl.), morati dostaviti srednjoj školi koju će upisati, na prvi dan nastave

« Travanj 2024 »