> Nastava
> Matematika
Matematika
Županijsko natjecanje iz matematike - 27.2.2015.
Autor: Andrea Igaly, 2. 3. 2015.
27. veljače 2015. održano je Županijsko natjecanje iz matematike u XV gimnaziji. Sudjelovalo je sedmero naših učenica i učenika: Mihael Petrinjak, Ema Tiljak i Filip Tiljak iz prvog razreda, Marko Starčević iz drugog razreda, Dorotea Vlatković i Lea Vrbančić iz trećeg razreda te Tin Hadži Veljković iz četvrtog razreda. Čestitamo im na postignutom uspjehu!
1. razred (sudjelovalo 43 učenika) | |||
1. | Ivan Petar Draškić | I. gimnazija | 44 |
2. | Tea Juračić | Prirodoslovna škola Vladimira Preloga | 30 |
3. | Lovro Anto Barišić | II. gimnazija | 27 |
4. | Kristian Djaković | TŠRB | 22 |
5. | Mirko Duvnjak | Prirodoslovna škola Vladimira Preloga | 22 |
6. | Ivo Grđan | Tehnička škola Zagreb | 21 |
7. | Emma Kamenski | II. gimnazija | 20 |
8. | Dominik Mandić | XI. gimnazija | 20 |
9. | Andrea Kosier | I. gimnazija | 19 |
10. | Barbara Paić | XVI. gimnazija | 18 |
11. | Mihael Petrinjak | Gimnazija Tituša Brezovačkog | 18 |
12. | Matej Brus | IX. gimnazija | 17 |
13. | Viktorija Genzić | Gimnazija Sesvete | 17 |
14. | Natalija Makarun | XI. gimnazija | 17 |
15. | Ema Tiljak | Gimnazija Tituša Brezovačkog | 17 |
16. | Josipa Ružić | Gimnazija Sesvete | 15 |
17. | Josip Arelić | Gimnazija Sesvete | 14 |
18. | Luka Krešić | VII. gimnazija | 14 |
19. | Ian Juraj Štulić | Tehnička škola Zagreb | 14 |
20. | Sara Koprivica | XVI. gimnazija | 13 |
21. | Stjepan Kušeković | Gimnazija Sesvete | 13 |
22. | Ana Marinić | Klasična gimnazija | 13 |
23. | Matija Kučinac | Tehnička škola Zagreb | 12 |
24. | Selma Memić | II. gimnazija | 12 |
25. | Ivana Sabljak | II. gimnazija | 12 |
26. | Sara Mihaela Prpić | XI. gimnazija | 11 |
27. | Marita Radić | XVI. gimnazija | 11 |
28. | Filip Tiljak | Gimnazija Tituša Brezovačkog | 11 |
29. | Andrija Đurđević | Klasična gimnazija | 10 |
30. | Petra Presečki | II. gimnazija | 10 |
2. razred (sudjelovalo 40 učenika) | |||
1. | Marija Puljić | II. gimnazija | 40 |
2. | Jan Dam | TŠRB | 34 |
3. | Lugo Mihovilić | Gimnazija Lucijana Vranjanina | 34 |
4. | Filip Pavlović | IX. gimnazija | 32 |
5. | Mihaela Jukić | Prirodoslovna škola Vladimira Preloga | 27 |
6. | Marko Starčević | Gimnazija Tituša Brezovačkog | 27 |
7. | Jelena Pavlović | II. gimnazija | 24 |
8. | Roko Torbarina | XVIII. gimnazija | 23 |
9. | Nera Golub | IX. gimnazija | 21 |
10. | Andrija Mihalić | Gimnazija Lucijana Vranjanina | 21 |
11. | Iva Vrdoljak - Colo | I. gimnazija | 21 |
12. | Anja Gelo | Klasična gimnazija | 20 |
13. | Paula Lučić | Gimnazija Sesvete | 20 |
14. | Stela Majetić | Gimnazija Sesvete | 20 |
15. | Domagoj Caparin | II. gimnazija | 19 |
16. | Ante Vujčić | TŠRB | 19 |
17. | Dora Cesarec | Prirodoslovna škola Vladimira Preloga | 18 |
18. | Kristijan Vrdoljak | Prirodoslovna škola Vladimira Preloga | 18 |
19. | Ana Samardžić | Klasična gimnazija | 17 |
20. | Dorian Vlašićek | Gimnazija Lucijana Vranjanina | 17 |
21. | Martina Sraga | Nadbiskupska klasična giimnazija s pravom javnosti | 16 |
22. | Barbara Topolovec | VII. gimnazija | 16 |
23. | Margareta Topolovec | XI. gimnazija | 16 |
24. | Josip Dujmović | VII. gimnazija | 15 |
25. | Kristian Krišto | Gimnazija Sesvete | 15 |
26. | Matej Penava | II. gimnazija | 15 |
27. | Marta Kontić | Klasična gimnazija | 14 |
28. | Krešimir Ljubičić | XI. gimnazija | 14 |
29. | Ante Pijaca | Klasična gimnazija | 14 |
30. | Leticija Iveljić | Klasična gimnazija | 11 |
31. | Marija Razum | Gimnazija Lucijana Vranjanina | 11 |
32. | Zrinka Tolić | VII. gimnazija | 11 |
33. | Toni Krešo | Gimnazija Sesvete | 10 |
34. | Karla Marija Šegota | VII. gimnazija | 10 |
35. | Erna Tintor | XI. gimnazija | 10 |
3. razred (sudjelovalo 40 učenika) | |||
1. | Tin Komerički | TŠRB | 49 |
2. | Iva Klišanin | Prirodoslovna škola Vladimira Preloga | 29 |
3. | Roč Stilinović | XI. gimnazija | 29 |
4. | Morana Belović | VII. gimnazija | 27 |
5. | Adam Aron Čanić | Nadbiskupska klasična giimnazija s pravom javnosti | 25 |
6. | Joško Bilandžić | II. gimnazija | 22 |
7. | Mateo Majnarić | Srednja škola Jelkovec | 20 |
8. | Elena Martini | Prva srednja informatička škola s pravom javnosti | 20 |
9. | Dorotea Šnjarić | II. gimnazija | 20 |
10. | Doris Jakulj | II. gimnazija | 19 |
11. | Jelena Nemčić | II. gimnazija | 19 |
12. | Bernarda Jozepović | VII. gimnazija | 17 |
13. | Ivan Keleminović | Srednja škola Jelkovec | 17 |
14. | Bernarda Jakuš | II. gimnazija | 15 |
15. | Ivan Mataić | XI. gimnazija | 15 |
16. | Andrea Omičević | Gimnazija i ekonomska škola Benedikta Kotruljevića | 15 |
17. | Luka Jakupčić | XI. gimnazija | 14 |
18. | Danijel Mikulić | XI. gimnazija | 14 |
19. | Gregor Pogačar | Prirodoslovna škola Vladimira Preloga | 14 |
20. | Dorotea Vlatković | Gimnazija Tituša Brezovačkog | 13 |
21. | Lovro Katić | III. gimnazija | 12 |
22. | Sanja Kosier | I. gimnazija | 12 |
23. | Zvonimir Mlinarić | VII. gimnazija | 12 |
24. | Andrea Puškarić | Gimnazija Sesvete | 12 |
25. | Danijel Bošnjak | Gimnazija Sesvete | 11 |
26. | Ana Dudaš | II. gimnazija | 11 |
27. | Elena Hegna | I. gimnazija | 11 |
28. | Luka Ivetić | Klasična gimnazija | 11 |
4. razred (sudjelovalo 43 učenika) | |||
1. | Iva Brnić | II. gimnazija | 47 |
2. | Karlo Liović | Gimnazija Lucijana Vranjanina | 41 |
3. | Viktorija Blagec | Prirodoslovna škola Vladimira Preloga | 38 |
4. | Antonio Kukas | TŠRB | 38 |
5. | Marta Nikić | Prirodoslovna škola Vladimira Preloga | 38 |
6. | Kristian Bodulić | Prirodoslovna škola Vladimira Preloga | 37 |
7. | Sandra Kuzmić | Gimnazija Lucijana Vranjanina | 37 |
8. | Tin Hadži Veljković | Gimnazija Tituša Brezovačkog | 30 |
9. | Fran Milković | I. gimnazija | 30 |
10. | Matija Livaić | Prirodoslovna škola Vladimira Preloga | 29 |
11. | Luka Petrović | II. gimnazija | 29 |
12. | Matija Ricov | I. gimnazija | 27 |
13. | Antun Modrušan | VII. gimnazija | 26 |
14. | Lovro Sindičić | III. gimnazija | 26 |
15. | Barbara Rubinić | I. gimnazija | 25 |
16. | Filip Sodić | VII. gimnazija | 25 |
17. | Lana Dasović | Prirodoslovna škola Vladimira Preloga | 24 |
18. | Emanuel Matijević | TŠRB | 23 |
19. | Ivan Matolić Galic | VII. gimnazija | 22 |
20. | Neven Sajko | II. gimnazija | 22 |
21. | Antonio Stepić | VII. gimnazija | 22 |
22. | Ivana Višek | VII. gimnazija | 21 |
23. | Luka Kiseljak | II. gimnazija | 20 |
24. | Mate Paulinović | II. gimnazija | 20 |
25. | Dino Božić | Gimnazija Lucijana Vranjanina | 19 |
26. | Matej Matković | Prirodoslovna škola Vladimira Preloga | 19 |
27. | Mirna Vrsaljko | Klasična gimnazija | 19 |
28. | Lea Rački | II. gimnazija | 18 |
Brojač posjeta
Ispis statistike od 1. 3. 2023.
Ukupno: 83833
Ovaj mjesec: 4399
Ovaj tjedan: 732
Danas: 1
Ukupno: 83833
Ovaj mjesec: 4399
Ovaj tjedan: 732
Danas: 1
Korisni linkovi
Lista linkova je prazna
Tražilica
Kalendar
« Travanj 2024 » | ||||||
Po | Ut | Sr | Če | Pe | Su | Ne |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
Oglasna ploča
Arhiva dokumenata
Pogledajte kako su protekli Dani otvorene nastave u Gimnaziji Tituša Brezovačkog!
Antigona_Skup_pitanja_za_lektiru.doc
euripid, elektra, pitanja.doc
gost.pitanja.doc
Ilijada_Odiseja_pitanja.doc
Antigona_Skup_pitanja_za_lektiru.doc
euripid, elektra, pitanja.doc
gost.pitanja.doc
Ilijada_Odiseja_pitanja.doc
Anketa (mala)
Koja vam je najpopularnija društvena mreža?