Zanimljivi učenici GTB

Učenik naše škole bio je i proslavljeni glumac Pero Kvrgić.

Učenici na koje možemo biti ponosni

Jelena Maričić, maturirala 1997. – doktorirala psihologiju, radi kao asistentica na katedri psihologije

Maja Karaga  maturirala je1996., završila na PMF-u matematiku, doktorirala i radi na institutu Ruđer Bošković.

Kristina Pešut  maturirala je 1996., završila PMF, geografija i geologija, doktorirala i radi kao asistent na PMF-u, geologija.

Željka Teležar-Kamenov – psiholog na fakultetu

Jurica Bauer – svjetski olimpijski prvak iz kemije, doktorirao kemiju

Gordan Perišić – završio studij medicine, bio nekoliko puta na državnim natjecanjima

Luka Vidović, maturirao 1997., glumac, mađioničar

Saša Lozar - pjevač

Renata Sabljak – maturirala 1996., Akademija dramskih umjetnosti, angažirana u Kazalištu Komedija, pjevačica i glumica

Sonja Kovačić, maturirala 1994. – producentica Dramskog kazališta Gavella

Tena Košiček – maturirala 2004. –  diplomirala/magistrirala na edukacijsko-rehabilitacijskom fakultetu u Zagrebu, radi unutar Specijalne bolnice za zaštitu djece s neurorazvojim i motoričkim smetnjama

Tomo Šimek (maturirao 1997.) i Tihana Katunarić (maturirala 2002.) - pobjednici na natjecanjima za najbolji maturalni rad iz geografije u Hrvatskoj u organizaciji časopisa «Meridijani»

Natko Zrnčić Dim, maturirao 2005., sudjelovao na Zimskim olimpijskim igrama 2006. i 2010. i ostvario zapažene rezultate.

Sofija Novoselić—skijašica, repreentativka

Suzana Pardačer - tv voditeljica

Šime Sušić - maturirao 2005., prvi pobjednik emisije Masterchef

Dino Jelusić - maturirao 2011., prvi pobjednik dječje Eurovizije

Vladimir Huzjan - maturirao 1998., doktorirao povijest, radu u HAZU, povijesni odsjek

Zdravka Zlodi - maturirala 1994., doktorirala povijest, radi na Institutu za povijest

Ističemo naše drage i uspješne učenike: Mirjana Rogina (glumica), Aleksandra Naumov (glumica, Kazalište Trešnja), Marija Podnar – pijanistica, Siniša Bahun, Marijana Komljenović, Ante Kušurin, Ana –Maria Ricov, Mislav Čavajda - glumac, Tomislav Habulin, Ivana Šurina,  glumica Marija Tadić.

Brojni su naši učenici koji su završili studije, rade u svim zanimanjima (profesori, glumci, inženjeri, ekonomisti, pravnici, sportaši, poduzetnici, novinari) i teško ih je sve nabrojati, ali ponosni smo na sve ustrajne i uspješne naše bivše učenike.

Sofija Novoselić

Natko Zrnčić Dim i Ivica Kostelić