DON 2011

Autor: Vesna Pribeg, 2. 2. 2011.

PISMO NAMJERE

ORGANIZACIJA HUMANITARNOG KONCERTA UČENIKA GIMNAZIJE TITUŠA BREZOVAČKOG IZ ZAGREBA ZA DJECU BEZ RODITELJA "Kuće  Svetog Josipa za nezbrinutu djecu" iz Hrvatskog Leskovca POD NAZIVOM

„Supertalenti - diletanti“

Poštovani!

Svake godine 19.ožujka, na blagdan sv. Josipa, obilježavamo Dan škole. Ove  školske godine na taj je dan i završetak Dana otvorene nastave te bismo voljeli sve to obilježiti svečanim humanitarnim koncertom učenika naše škole. U našoj školi djeluje dramska skupina, veliki zbor i brojni glazbeno talentirani učenici koji će upriličiti koncert čiji bi prihod išao u prilog Kuće Svetog Josipa za nezbrinutu djecu, Leskovački brijeg 15, u Hrvatskom Leskovcu.

Budući da je sv. Josip zaštitnik obitelji, a ova ju djeca nažalost nemaju, vjerujemo da bi naši učenici i njihovi roditelji rado pripomogli u organizaciji koncerta i prikupljanju sredstava za dobrobit onih kojima je pomoć potrebna.

Učenicima naše škole bila bi čast i zadovoljstvo prikazati djelić svojega kreativnog potencijala svojim kolegama, profesorima i roditeljima, a zadovoljstvo bi bilo još veće kada bi se pritom skupila određena sredstva, čime bi mališanima bez roditelja pokazali da im žele sretno djetinjstvo i odrastanje, nalik na njihovo.

Poštovani,

veliko nam je zadovoljstvo pozvati Vas na humanitarni koncert „Supertalenti - diletanti“  u organizaciji Gimnazije Tituša Brezovačkog, a pod pokroviteljstvom Gradskog poglavarstva grada Zagreba.

Učenici dramska radionice pod vodstvom profesorice Sandre Vukić Gjeldum i učenici glazbene radionice pod vodstvom profesorice Jane Tanodi u kojoj sudjeluju školski zbor te mladi pjevači, pripremili su i osmislili dramsko-glazbeni spektakl kojeg naši učenici i profesori poklanjaju djeci iz Kuće svetoga Josipa za nezbrinutu djecu iz Hrvatskog Leskovca.

Pozivamo Vas i Vaše prijatelje da nam se pridružite 18. ožujka 2011. godine u 18,00 sati u kino dvorani Studentskoga centra, Savska cesta 25, Zagreb, kako bismo svi zajedno bili što brojnija publika koja će mališanima iz Kuće svetoga Josipa pružiti što više materijalne pomoći, ali i ljubavi i pažnje. Pomozite nam da ih uvjerimo kako se snovi mogu ostvariti ako se u njih dovoljno snažno vjeruje i ako su uz njih dobri ljudi.

Cijena ulaznice za humanitarni koncert je 30,00 kuna.

Pozivamo vas da nam se priključite osobno i ispred institucije u kojoj radite te nam pomognete u što boljoj organizaciji humanitarnog koncerta bilo kao gledatelj ili suorganizator, bilo kao sponzor ili pokrovitelj. Vjerujemo da je dobra volja u svima nama velika i da svi zajedno malim ljudima želimo uljepšati uskrsne blagdane kada već to neće moći učiniti njihovi roditelji.

Veselimo se susretu i unaprijed zahvaljujemo.

S poštovanjem i zahvalnošću,

Gimnazija Tituša Brezovačkog

Ravnatelj Damir Jelenski, prof.

« Travanj 2024 »