preskoči na sadržaj

Login
Korisnik:
Lozinka:
 

12. Festival matematike u Puli 4. - 5. svibnja 2017.

Ove godine smo po četvrti put sudjelovali na Festivalu matematike u Puli, i ove godine s dvjema ekipama. Natjecali smo se na ekipnom natjecanju "Ekipa za 5+" u kategoriji "Giga" (srednje škole). U ekipama naše škole bili su Dora Grnčarovski i Ivan Pavlović iz prvog razreda, Luka Banovec iz drugog razreda, Ema Tiljak, Filip Tiljak, Mihael Petrinjak i Martin Pelin iz trećeg razreda te Marko Starčević iz četvrtog razreda.

U Giga kategoriji bile su 63 ekipe, a naši matematičari osvojili su 9. i 54. mjesto.

Čestitamo našim natjecateljima i želimo im puno uspjeha na sljedećim natjecanjima!


Red Naziv ekipe Škola Kateg. 1.gr. 2.gr. 3.gr. poč. Uk.
1 ROMUALDOVA PEĆINA Centar Izvrsnosti Krapina A 48 128 216 80 472
2 HISTRI Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka A 64 128 192 80 464
3 PAZINČICA Tehnička škola Ruđera Boškovića S 56 92 150 80 378
4 KOTLI Centar izvrsnosti za matematiku, Varaždin A 58 76 156 80 370
5 PULSKI KAŠTEL Udruga prirodoslovaca "Omega 7" i Gimnazija Petra Preradovića Virovitica A 50 104 132 80 366
6 MONTE ZARO Gimnazija Lucijana Vranjanina Zagreb A 56 52 132 80 320
7 ZAREČKI KROV Centar Izvrsnosti za matematiku, Varaždin A 60 52 114 80 306
8 PRIKODRAŽAN Srednja škola Ambroza Haračića Mali Lošinj, PO Cres B 50 88 72 80 290
9 BARON GAUTCH Gimnazija Tituša Brezovačkog Zagreb B 50 108 42 80 280
10 PLOMINSKI NATPIS Centar izvrsnosti Krapina A 56 60 78 80 274
11 GRISIA Centar izvrsnosti za matematiku, Varaždin A 48 68 66 80 262
12 ZASOPIMO NA ORGANIĆ Gimnazija Bjelovar A 34 80 66 80 260
13 JURI ŽAKAN Prva gimnazija Varaždin A 56 72 42 80 250
14 CRVENI OTOK Centar izvrsnosti za matematiku, Varaždin A 72 60 36 80 248
15 GIOSTRA Centar izvrsnosti za matematiku, Varaždin A 66 52 48 80 246
16 JURINA I FRANINA Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka A 48 44 72 80 244
17 PRKLOG Srednja škola Mate Blažine Labin B 64 48 48 80 240
18 KOSTEL PIETRA PELOSA Udruga prirodoslovaca "Omega 7" i Gimnazija Petra Preradovića Virovitica A 60 76 24 80 240
19 Z ARMONIKU V ROČ Gimnazija Bjelovar A 28 132 0 80 240
20 B0LJUN Gimnazija Bjelovar A 50 88 18 80 236
21 MALVAZIJA Gimnazija Požega A 50 80 24 80 234
22 DVOJNA VRATA Gimnazija i strukovna škola Jurja Dobrile Pazin B 52 36 60 80 228
23 KOROMAČNO Tehnička škola Zagreb S 60 40 48 80 228
24 RANKUN Srednja škola Ambroza Haračića Mali Lošinj B 46 40 60 80 226
25 MINJERA Srednja škola Ambroza Haračića Mali Lošinj S 30 92 12 80 214
26 RIPENDA SS Zvane Črnje Rovinj S 46 0 84 80 210
27 BRŠICA Isusovačka klasična gimnazija s pravom javnosti u Osijeku B 40 64 24 80 208
28 rezerva 55 GIMNAZIJA PULA A 36 60 30 80 206
29 TERAN Gimnazija Pula A 46 20 54 80 200
30 BALBIJEV LUK Gimnazija Požega A 50 36 30 80 196
31 ĆIĆARIJA Gimnazija i strukovna škola Jurja Dobrile Pazin B 50 44 18 80 192
32 BARTULJA Gimnazija Pula A 58 60 -6 80 192
33 KAŽUN Tehnička škola Zagreb S 32 60 12 80 184
34 POKLON Elektrostrojarska škola Varaždin S 44 24 30 80 178
35 GRDOSELSKI ULOMAK SŠ Zvane Črnje Rovinj A 14 24 54 80 172
36 KOSIR Prva riječka hrvatska gimnazija Rijeka B 36 16 36 80 168
37 ĆIĆI Srednja škola Mate Balote B 46 48 -6 80 168
38 UČKARSKI ZVONČIĆ Ekonomska škola Pula S 48 8 30 80 166
39 DRAGO GERVAIS Gimnazija i strukovna škola Jurja Dobrile Pazin B 20 48 12 80 160
40 OPRTALJ TSŠ-SMSI "Leonardo da Vinci" Buje-Buie B 42 40 -6 80 156
41 LANIŠĆE Strukovna škola Eugena Kumičića Rovinj S 16 8 48 80 152
42 EUGEN KUMIČIĆ SŠ Zvane Črnje Rovinj A 36 24 12 80 152
43 PUTEVIMA DINOSAURA Gimnazija Pula B 32 4 30 80 146
44 JURAJ DOBRILA Srednja škola Delnice A 40 20 6 80 146
45 ARENA Tehnička škola, Pula S 30 12 18 80 140
46 ISTARSKI KUKURIJEK SMSI-TSŠ Dante Alighieri Pula-Pola B 34 20 6 80 140
47 BATANA Gimnazija Eugena Kumičića Opatija B 34 24 0 80 138
48 VIA FLAVIA Strukovna škola Eugena Kumičića Rovinj S 24 0 30 80 134
49 SVETVINČENAT SŠ Zvane Črnje Rovinj B 28 12 12 80 132
50 MOTOVUNSKI FESTIVAL SŠ Zvane Črnje Rovinj A 18 12 18 80 128
51 ISTARSKI RAZVOD Centar izvrsnosti Krapina A 40 20 -12 80 128
                 
52 Rezerva 53 Gimnazija Pula A 40 0 6 80 126
53 DVIGRAD Tehnička škola, Pula S 14 12 18 80: 124
54 ZELENIKOVAC Gimnazija Tituša Brezovačkog Zagreb B 18 32 -6 80 124
55 STANCIJE SŠ "Vladimir Nazor" Čabar B 36 8   80 124
56 KALAVOJNA Graditeljska tehnička škola Zagreb S 24 20 -6 80 118
57 OTOK SVETOG NIKOLE Prva riječka hrvatska gimnazija Rijeka B 26 16 -6 80 116
58 HUM Tehnička škola, Pula S 20 12   80 112
59 SLUM SMSI-TSŠ Dante Alighieri Pula-Pola B 16 12   80 108
60 VOJAK Tehnička škola, Pula S 22 0   80 102
61 MRAMORNICA Gimnazija Pula B 28 -8   80 100
62 ORGANUM HISTRIAE Ekonomska škola Pula ! S 18 -12 -6 80 80
63 BAREDINE Tehnička škola, Pula J S 6 -12 H -18 80 56
                       


Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju
objavio: Andrea Igaly   datum: 7. 5. 2017.

Korisni linkovi
MZOŠ
 • mzos
 • azoo
 • ncvvo
 • postani student
 • tour de matour
 • portal za škole
 • NSK
 • KGZ
 • događanja u Zagrebu
 • Smart-teenagers


Tražilica

Kalendar
« Lipanj 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
Prikazani događaji


Oglasna ploča

Arhiva dokumenata

Anketa
Koji dan u tjednu najviše volite?












preskoči na navigaciju