preskoči na sadržaj

Login
Korisnik:
Lozinka:
Vijesti

Državno Natjecanje iz matematike, 3.-5. travnja 2017. u Primoštenu

Od 3. do 5. travnja 2017. održano je državno Natjecanje iz matematike u Primoštenu. Na Natjecanju su sudjelovala i dva naša učenika - Ivan Pavlović iz 1.d razreda i Marko Starčević iz 4.a razreda. Ivan i Marko ostvarili su odličan uspjeh na čemu im čestitamo i želimo da im to bude poticaj u napredovanju, učenju i širenju znanja.

1. razred

  Ime i prezime  Škola  Mentor
1. Mateja Vuradin Druga gimnazija Varaždin Natalija Buden
2. Mario Oraić Prirodoslovna škola Vladimira Preloga, Zagreb Brankica Soldo
3. Klara Zagajski Gimnazija Sesvete Snježana Đumlijan Marjanović
4. Neven  Lucian Davidović Elektrotehnička i prometna škola Osijek Karolina Brleković
4. Martin Šverko SŠ Mate Blažine, Labin Roberta Germin Mileta
4. Dijana Tot Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec Tamara Srnec
5. Ivan Mihaljević SS Lovre Montija Knin Branka Vukmirica
5. Ivan Nizić SŠ fra A. K. Miošića Makarska Sanja Mucić
6. Ana Kardum Klasična gimnazija Ivana Pavla II., Zadar Katica Negro Kovačević
6. Ivan Kovač Gimnazija Beli Manastir Iboja Berdalović
7. Patricija Velečki Klasična gimnazija fra Marijana Lanosovića, Slavonski Brod Sanja Lacković
8. Filip Radenić SŠ Petrinja Svjetlana Jakšić
8. Ivan Pavlović Gimnazija Tituša Brezovačkog, Zagreb Andrea Igaly
9. Dino Zorić IV. gimnazija Split Sanja Lehman
9. Josip Kovač Gimnazija Beli Manastir Iboja Berdalović
10. Dario Hanžek Elektrostrojarska škola Varaždin Miroslav Smuđ
11. Monika Stracenski Tehnička škola - Zagreb Mirjana Matijević
12. Iva Bakarić Gimnazija Daruvar Tanja Prhal
13. Josip Tomić Gimnazija Jurja Barakovića Zadar Helena Šimičević-Mandac
14. Lana Kramar SŠ Zlatar Božena Palanović

4. razred

  Ime i prezime  Škola  Mentor
1. Patrik Matošević Gimnazija i strukovna škola Jurja Dobrile Pazin Robert Gortan
1. Nikola Pražić Gimnazija Andrije Mohorovičića, Rijeka Danijel Hribar
1. Tin Župančić SŠ B. J. Jelačić, Zaprešić Vedrana Đoković
2. Marija Puljić II. gimnazija - Zagreb Mara Stričević
3. Marko Leljak Klasična gimnazija - Zagreb Maja Šupe Družetić
4. Marina Banov Gimnazija Andrije Mohorovičića, Rijeka Fedora Vidas Dejhalla
5. David Gorup SŠ Krapina Gordana Družinec
6. Hrvoje Kolakušić Gimnazija Matije Antuna Reljkovića, Vinkovci DubravkaToldi
6. Marko Starčević Gimnazija Tituša Brezovačkog, Zagreb Andrea Igaly
7. Antonijo Marijić Klasična gimnazija fra Marijana Lanosovića, Slavonski  Brod Jasminka Pavlić
8. Jan Dam Tehnička škola Ruđera Boškovića -Zagreb Dobrila Golubović
9. Fran Mišić Gimnazija Matije Antuna Reljkovića, Vinkovci DubravkaToldi
10. Bartol Rod SŠ Zlatar Vesna Svrtan
11. Sara Herek SŠ Vrbovec Jadranka Baržić
12. Luka Slamić Gimnazija A. Vrančića Šibenik Helena Karađole
13. Dominik Mihalčić Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice Damir Ćurković
13. Ivan Orabović SŠ Petrinja Josipa Mitar
14. Sven Kadojić Balaško Gimnazija Sesvete Tatjana Zemljić



Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju
objavio: Andrea Igaly   datum: 9. 4. 2017.

Korisni linkovi
MZOŠ
 • mzos
 • azoo
 • ncvvo
 • postani student
 • tour de matour
 • portal za škole
 • NSK
 • KGZ
 • događanja u Zagrebu
 • Smart-teenagers


Tražilica

Kalendar
« Lipanj 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
Prikazani događaji


Oglasna ploča

Arhiva dokumenata

Anketa
Koji dan u tjednu najviše volite?












preskoči na navigaciju