Kako produljiti pokaz ZET-a? Kako do potvrde o učeničkom statusu?

Dragi učenici,

potvrde kojima dokazujete svoj učenički status možete preuzeti kod administratorice, uz prethodnu najavu. Kako bismo izbjegli stvaranje gužve i poštivali epidemiološke smjernice, molimo vas da svoj upit za izdavanje potvrde pošaljete na e-mail gtbadmi@gmail.com i navedete svoje ime, prezime te svrhu potvrde.

ZET-ov pokaz

Škola će ažurirati vaše podatke u e-Matici prvog tjedna u rujnu, nakon čega ne trebate posebno tražiti potvrdu za produljenje pokaza. Samo sa svojom karticom posjetite bilo koje prodajno mjesto ZET-a. Potvrda o školovanju vam treba samo ako produljujete pokaz prije 6. rujna (ponavljamo, za to nema potrebe jer vam on vrijedi do 30. rujna).

Iznimka su učenici prvih razreda srednjih škola kojima je prebivalište na području gradova Velike Gorice i Zaprešića, koji moraju ovjeriti Zahtjev ZET-a u školi, kao i u nadležnoj službi Grada.

Učenici koji ne žive u gradu Zagrebu imaju pravo na sufinanciranje međumjesnog prijevoza u iznosu 75 posto. Trodijelni obrazac za sufinanciranje međumjesnog prijevoza možete preuzeti kod prijevoznika te ispunjenog predati administratorici na ovjeru početkom rujna.

objavio: Karmen Pužar   datum: 20. 8. 2021.

« Listopad 2021 »