preskoči na sadržaj

Login
Korisnik:
Lozinka:
Vijesti

Županijsko Natjecanje iz matematike - 28.2.2018.

28. veljače 2018. održano je županijsko Natjecanje iz matematike u XV. gimnaziji na koje je bilo pozvano osmero naših učenika: Tara Baće iz prvog razreda, Ivan Pavlović i Dominik Stjepčević iz drugog razreda, Luka Banovec iz trećeg razreda te Mihaela Gregurin, Mihael Petrinjak, Filip Tiljak i Marko Zovko iz četvrtog razreda. Čestitamo im na postignutom uspjehu!


1. razred (sudjelovalo 32 učenika)

1. Petar Mrvac Prirodoslovna škola Vladimira Preloga 47
2. Leonarda Pribanić Gimnazija Lucijana Vranjanina 39
3. Josip Matanić Prirodoslovna škola Vladimira Preloga 34
4. Tara Baće Gimnazija Tituša Brezovačkog 33
5. Matej Puček III. gimnazija - Zagreb 27
6. Tomislav Kragujević Tehnička škola Ruđera Boškovića - Zagreb 26
7. Tanja Mišković Prirodoslovna škola Vladimira Preloga 25
8. Lea Burilo Gimnazija Lucijana Vranjanina 22
9. Amalia Habijanić Srednja škola Jelkovec 22
10. Vedran Ćutić Gimnazija Sesvete 22
11. Ana Kovačić Gimnazija Sesvete 22
12. Lucijan  Hrvaćanin Tehnička škola Ruđera Boškovića - Zagreb 21

 

2. razred (sudjelovao 31 učenik)

1. Ivan Cepanec Prirodoslovna škola Vladimira Preloga 23
2. Monika Stracenski Tehnička škola - Zagreb 21
3. Jan Kaplan IX. gimnazija - Zagreb 18
4. Jelena Pavić IX. gimnazija - Zagreb 18
5. Ivan Pavlović Gimnazija Tituša Brezovačkog 17
6. Stipe Rimac Gimnazija Sesvete 17
7. Vlado Perković Gimnazija Sesvete 16
8. Lara Maria Stričak II. gimnazija - Zagreb 16
9. Ivana Guštek Gimnazija Sesvete 15
10. Marija Jurilj XV. gimnazija - Zagreb 15
11. Marija Beljan Gimnazija Sesvete 14
12. Paula Nikolić Gimnazija Sesvete 13
13. Dominik Stjepčević Gimnazija Tituša Brezovačkog 13
14. Ana-Marija Šarušić I. gimnazija - Zagreb 13
15. Luka  Lusavec Tehnička škola Ruđera Boškovića - Zagreb 12
16. Josip Zagrajski  Nadbiskupska klasična gimnazija 12

3. razred (sudjelovao 31 učenik)

1. Tvrtko Lončarić Privatna klasična gimnazija 43
2. Fran Pipunić IX. gimnazija - Zagreb 36
3. Matija Andričić Tehnička škola Ruđera Boškovića - Zagreb 29
4. Martina Miloščić Gimnazija Lucijana Vranjanina 27
5. Marko Opačić Tehnička škola Ruđera Boškovića - Zagreb 26
6. Miran Grgić Prirodoslovna škola Vladimira Preloga 26
7. Leon Lušić XV. gimnazija - Zagreb 26
8. Mato Gudelj Tehnička škola - Zagreb 24
9. Ivor  Lipić Tehnička škola Ruđera Boškovića - Zagreb 22
10. Vid Gašparović Klasična gimnazija - Zagreb 19
11. Jakov Halić II. gimnazija - Zagreb 18
12. Dorian  Granoša Tehnička škola Ruđera Boškovića - Zagreb 17
13. Luka Banovec Gimnazija Tituša Brezovačkog 17

4.razred (sudjelovalo 32 učenika)

1. Ivan Petar Draškić I. gimnazija - Zagreb 49
2. Luka Krešić VII. gimnazija - Zagreb 36
3. Karlo Kovač Tehnička škola Ruđera Boškovića - Zagreb 33
4. Tin Ferković II. gimnazija - Zagreb 32
5. Josipa Ružić Gimnazija Sesvete 30
6. Mirko Duvnjak Prirodoslovna škola Vladimira Preloga 30
7. Ivo Grđan Tehnička škola - Zagreb 29
8. Nina Štura II. gimnazija - Zagreb 29
9. Filip Pavičić Tehnička škola Ruđera Boškovića - Zagreb 28
10. Matea Perko II. gimnazija - Zagreb 28
11. Lana Crnobrnja Perenčević Prva privatna gimnazija 25
12. Selma Memić II. gimnazija - Zagreb 21
13. Marko Zovko Gimnazija Tituša Brezovačkog 21
14. Ivan Krznarić II. gimnazija - Zagreb 20
15. Mihael Petrinjak Gimnazija Tituša Brezovačkog 19


Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju
objavio: Andrea Igaly   datum: 1. 3. 2018.

Korisni linkovi
MZOŠ
 • mzos
 • azoo
 • ncvvo
 • postani student
 • tour de matour
 • portal za škole
 • NSK
 • KGZ
 • događanja u Zagrebu
 • Smart-teenagers


Tražilica

Kalendar
« Srpanj 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
Prikazani događaji


Oglasna ploča

Arhiva dokumenata

Anketa
Koji dan u tjednu najviše volite?












preskoči na navigaciju